| ExXxTxAxSxYx a întrebat:

Salut,dau funda, am un Samsung Galaxy Gio si mi s-a blocat dar mi-am rezolvat problema acum mi s-a schimbat limba cine ma poate ajuta sa mi-a schib inapoi in romana?

Răspuns Câştigător
| spy2o a răspuns:

Http://2.bp.blogspot.com/......yboard.png ignora prima imagine si ia-te dupa iconite ca reper.

10 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Il deblochezi, apesi pe butonul "Optiuni"->Settings->Language&Keyboard->Select language....So simple!

| Darker a răspuns:

Du-te la setari si cauta limba romana.

| sNex96 a răspuns:

Cauta in setari limba romana. Daca nu o ai s-ar putea sa o poti descarca.
Salut! happy

| PatriciaTimis a răspuns:

Nu sti sa-mi zici in ce limba e acuma? Poate te pot ajuta

| ExXxTxAxSxYx explică (pentru PatriciaTimis):

Rusa

| PatriciaTimis a răspuns (pentru ExXxTxAxSxYx):

pai intra aici "настройки" sau ar putea sa scrie"nastroyki"... dupa dai pe "язык" sau ar putea sa scrie "yazyk". dupa dai "
румынский" sau ar putea sa scrie "rumynskiy". sper ca te-am ajutatwinking

| ExXxTxAxSxYx explică (pentru PatriciaTimis):

Eu stiu rusa binisor

| PatriciaTimis a răspuns (pentru ExXxTxAxSxYx):

winking.

| PatriciaTimis a răspuns (pentru PatriciaTimis):

Atunci eu ti-am explicat cum sa faci! big grin