| IulianDornianu61 a întrebat:

Dau funda!
Cum pot accesa portalul Orange de pe Allview p4 duo ca sa pot sa folosesc traficul nelimitat la facebook si yahoo mail?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.orange.ro/......ed-ro.html
Da cred ca-i cu plata!
Poti eventual sa ai acces nelimitat la internet mobil in unele locuri din oras!
Stiam ca in statiile de autobuz si tramvaie.
Poti activa oricând optiunea prin apel gratuit la *100#, serviciul Self Care, în Web Care, în orice Orange shop sau la partenerii Orange.
Taxa lunarã este de 1.86 euro TVA inclus si îti oferã acces nelimitat national în Portalul Orange pe mobil pe wap.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda?big grin