| denisa402 a întrebat:

Cum pot accesa portalul orange de pe un telefon LG KU990i ...sau de pe orice. ca nu pot sa-mi dau seama. am cartela si optiune orange young cu facebook si messenger nelimitat dar numai din portalul orange. si nu stiu cum intru in portalul orange dau FUNDA

1 răspuns:
| MaurSEF a răspuns:

Ca sa intri pe portalul Orange, trebuie sa pui la homepage, sau sa scrii la adress : m.orange.ro sau wap.orange.ro. dar de ce vrei sa intri pe site la ei? practic asta inseamna portal Orange, poti sta pe facebook cat vrei fara sa intri la Orange pe site.bafta