| Anonim2003000 a întrebat:

De 2 săptămâni am un One Plus 6T și am avut probleme la el.
1.Deci azi când am intrat în pubg vreo 30 de secunde ecranul s-a blocat
2.Stateam pe Facebook, mă uitam la un video iar când am dat să ies de pe video, am ieșit însă sunetul de la video sa mai auzit vreo 10 secunde chiar daca am ieșit din aplicatie.
Nu e normal că la un telefon nou de 2 saptamani, cu 8gb RAM și cu snapdragon 845 sa se întâmple așa ceva. Voi ce părere aveți? Am luat țeapă cu firma OnePlus, despre care se spun atâtea lucruri bune?
App, telefonul a fost luat de pe site-ul oficial.

2 răspunsuri:
| VSC10 a răspuns:

Nu cred ca ai luat teapa, dar ce povestesti tu nu e normal sa se intample. Acum eu cred ca tu ai ceva aplicatii in telefon care iti mananca foarte mult RAM. Desi la 8Gb ma mir ca se blocheaza. Incearca sa il repornesti, sa ii inchizi aplicatiile de fundal. De asemenea mai poti sa rulezi un antivirus, daca are direct instalat de la ei perfect, daca nu instalezi tu unul din play. In cel mai rau caz il resetezi la valorile din fabrica si ar trebui sa mearga struna. Succes!

| aalexutza35 a răspuns:

Si eu intru pe pubg si dupa ma scoate din joc de fiecare data