| Ed_Ke_2000 a întrebat:

De cam o luna jumate am cumparat un S7. Dar are o mica problema cand stau mai mult timp intr-un joc (30m) sau ma uit pe yt se incalzeste foarte tare bateria. ajunge pana la 37 de grade si nu am idee de ce..Nu am activat nici fast charging.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E din cauza faptului ca sunt facute sa fie cat mai subtiri si se incalzesc la utilizare. Si bateria se uzeaza la orice telefon, si la Iphone o schimbi in 2 ani laughing

| Rommeo a răspuns:

37 de grade e o temperatura ok la utilizarea de care zici, ce sare binisor de 40 de grade, este problematic.

| BogdanBz a răspuns:

Cam asa se intampla cu telefoanele Samsung. sunt extrem de slabe din punctual asta de vedere. ori se va strica softul, ori va trebui sa schimbi bateria pe viitor.