| Sevilla a întrebat:

De ce atunci cand dau 'Crop' la poza pe instagram, apoi sa o aditez..imi iese din aplicatie?

3 răspunsuri:
| smil3y2002 a răspuns:

Se pare ca exista un bug in aplicatie de cand l-ai descarcat. Incearca sa o stergi si sa o reinstalezi. Eventual daca exista si vreun Update sa il faci.

| Sevilla explică (pentru smil3y2002):

L-am reinstalat, tot asa face... update-ul e la zi happy!

| smil3y2002 a răspuns:

Nu stiu ce telefon ai dar daca ti se inchide cand vrei sa editezi atunci probabil ca telefonul tau nu suporta OpenGL ES 2.
Problema pe care o ai tu in general o au cei cu Android a caror telefoane nu suporta OpenGL ES 2.
Unii utilizatori au rezolvat aceasta problema prin cresterea rezolutiei camerei din setarile camerei dispozitivului lor, sau prin actualizarea la cel mai nou sistem de operare disponibil pentru dispozitivul lor.