| El_Shaarawy_Tony_1999 a întrebat:

Salut, de ceva timp am o problema cu un iphone 3gs... Eu il incarc cu un incarcator neoriginal, iar de multe ori imi apare acel mar si isi da restart. Dupa aprox. 20-30 min. imi apare acea baterie pe ecran, iar pe ea apare o liniuta rosie si mai jos semnul ca incarca, dar de fapt el nu incarca... Credeti ca este de la incarcator sau telefon. Multumesc anticipat. (Dau funda)winking.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Greu de determinat de unde e. Recomand sa imprumuti de la cineva un incarcator original si sa vezi daca face tot asa.