| Sandu3 a întrebat:

Salut.De ceva timp incoace nu-mi mai apare la conturile Google(Drive,Google Foto si GMail)optiunea de SIGN OUT, in versiunea de desktop.Numai la mine e problema sau si la altii? Ca practic contul ramane deschis fara posibilitatea sa-l inchizi.Cel putin,pe telefon, nici vorba de asa ceva.N-a aparut niciodata. Poate sa-mi intre oricine in conturi daca pune mana pe telefonul meu.La un moment dat pe desktop aparea acel SIGN OUT, dar de ceva timp incoace nu mai apare.Asa e si la voi? Si nu stiu cum sa-l inchid.

2 răspunsuri:
| claudiutuber a răspuns:

Salut, pentru acest lucru trebuie să intri pe www.google.ro,dai pe avatarul contului, și te deconectezi.

| Sandu3 explică (pentru claudiutuber):

Nici o sansa.Nu apare pe nicaieri acel SIGN OUT.