| Bumby97 a întrebat:

Salut :* Deci eu am un LG optimus l7.Si l-am scapat pe jos si s-a spart display-ul.Adica merge perfect doar are crepaturi pe display care nu ma deranjeaza cu nimic se vede bine pe ecran etc etc.Si azi s-a spart mai tare display-ul si nu imi mai merge touchscreen-ul.Intrebarea mea e urmatoarea: mi s-a spart ecranul de dedesubt sau efectiv display-ul e de vina si daca mi-l schimb imi va functiona si touchscreen-ul?

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Da s-a spart ecranul de dedesubt si cel mai bine dul la service si se va ocupa baietii de acolo...Pace!

| Bumby97 explică (pentru CoL00SaL):

Deci display-ul e in jur de 80 de lei si ecranul de e in jur de 500 de lei.Eu care trebuie sa mi-l schimb? Telefonul nu are ''pete'' negre pe ecran, doar zgarieturi de la impact