| Gabbyellal a întrebat:

Am un LG Optimus Hub si ieri mi-a cazut si i s-a spart sticla de pe ecran...dar display-ul nu are nimic iar toochschreen-ul merge perfect chiar si cu ecranul spart... Ce pot sa fac? Funda :X

Răspuns Câştigător
| LarisaDragomir a răspuns:

Pai si eu mi-am spart sticla de pe ecran dar touchscreen-ul merge perfect.Dar daca totusi vrei sa repari te duci frumos la magazinul de unde ai luat telefonul si spui sa ti-l repare sau sa ti-l inlocuiasca.

4 răspunsuri:
| costellodonatz a răspuns:

Daca display-ul nu are nimic si s-a spart numai sticla, te poti duce frumos la un geamgiu si-l rogi frumos sa-ti taie o bucata de geam pentru telefonul tau. Te costa mult mai ieftin, eu asa am facut.

| Allexutsu a răspuns:

Buna ai rezolvat ceva? Pentru ca si eu am Lg Optimus Hub si din nefericire l-am scapat si eu si s-a spar ecranu dar touchscreen-ul merge si unde l-ai dus si cat tea costat?happy

| Mindrila_Luiza-Marta_1980 a răspuns:

Poi daca merge e ok dar sticla se poate schimba.Te duci frumusel deunde ti-ai luat LG Optimus Hub, si de acolo te descurci tu laughing