| Valentyn_Mihay_1999 a întrebat:

Detin un LG G4, si aseara mi s-a inchis si se deschide si ramane blocat pe pictograma LG, cea de inceput. Eu m-am gandit ca poate fi din cauza software-ului, nu am mai intalnit probleme de genul pana acum.
Ma poate ajuta cineva cu un sfat?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Bootloop, o problema des intalnita la Lg-uri. Mergi cu telefonul la service

2 răspunsuri:
| biancanamaria98 a răspuns:

Mi s-a mai intamplat si mie. Daca e in garantie ai putea sa il duci la service.
Dar faza e ca am avut si eu la un telefon si tableta si la ambele exista o cauza, adica la telefon incercam sa ii dau reset dar din greseala am sters software ul, iar la tableta si a cam bagar tata nasu...

| OnePiece a răspuns:

Un cuvant: bootloop.