| ToxiCDeatH12 a întrebat:

Detin un Samsung galaxy a5 2015 iar update-ul de la 5.1.1 la 6.0.1 nu s-a dovedit a fi cea mai buna soluție. Stie cineva cum pot reveni la varianta initiala de 5.1.1 FARA a pierde garantia? P.S: nu am backup de dinainte sa fac update. Multumesc anticipat! Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Florin_Darastean_1993 a răspuns:

Cel mai simplu dul intr-un service autorizat si acolo ti-l poate face la Android 5.0.1 asta daca nu cumva stii si tu sa schimbi un rom. schimbarea softului dureaza aproximativ 20-25 de minute si costa aprox. 80 de lei.

2 răspunsuri:
| tickey a răspuns:

Dai sa revii la setarile din fabrica

| Gabor10 a răspuns:

E complicata faza ca sa schimbi androidul. Uita-te pe YouTube și o sa vezi. Ca nu pot sa-ți explic in scris