| Manciu_Emil_1976 a întrebat:

Din experiența voastră (nu reclamă), ce receptoare bluetooth stereo ar fi mai potrivite pentru ascultat muzică la căști normale (tip dopuri), cu microfon pentru preluare apeluri și să funcționeze în timp ce se încarcă la baterie externă? Buget : 100 Lei.

2 răspunsuri:
| vatacostinsilviu a răspuns:

Boxa cu buletooth

| Manciu_Emil_1976 explică (pentru vatacostinsilviu):

Și eu cam tot la concluzia asta am ajuns după îndelungi căutări! Practic, fără carcasă și difuzor, plăcuța cu circuite este un receptor bluetooth cu tot ce-i trebuie, la un preț decent.