| yonut3500 a întrebat:

Din greseala cand aveam root pe tableta am dezinstalat o aplicatie din sistem, cum fac sa o iau inapoi?

Răspuns Câştigător
| EDMProducerPPG a răspuns:

Ce aplicatie ai dezinstalat?
Ce tableta ai?

Cu ce informatii mi-ai dat acum as putea spune ca ai putea face o resetare la setarile din fabrica (cu sau fara backup inainte).

Resetarea o poti face din Setari sau Recovery Mode (doar sa nu fie in chineza). Depinde de gravitatea situatiei (adica ce ai sters).

Poate e si alta solutie, doar raspunde-mi la intrebarile de mai sus.

Cheers ¯\_(ツ)_/¯

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Folosești acest program: https://datarecovery.wondershare.com/? utm_source=wamper&utm_medium=Youtube&utm_campaign=Allie2016

| ItsTurbii a răspuns:

Incearca sa salvezi ce mai poti din ea si dai revenire la setarile din fabrica

| yonut3500 explică:

Am dezinstalat keyguard test activity, am Samsung galaxy tab 3 8" si acum nu mai merge home button... ce trebuie sa fac?