| iulia4taa a întrebat:

Din greseala mi-am uitat parola(codul) de la telefon Allview A5. Ce pot sa fac? (nu vreau sa imi fie datele sterse)

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Trebuie sa il resetezi.

| Robbu a răspuns:

Cel mai indicat e sa mergi la un magazin de reparatii telefoane, si acolo iti poate scoate codul, sau iti poate da o formatare pastrandu-ti datele(dar sa ii specifici ca vrei sa le pastrezi).
Singur nu vad ce i-ai putea face daca vrei sa pastrezi datele.
Mult noroc!

| TheBestTPU a răspuns:

Foarte simplu. Du-te la un servcice entru telefoane. ti-l va debloca. Si eu am patit-o. Nu mi-a fost sters nimic din telefon...parca thinking (a fost acum vreo 2 ani laughing )