| megamind03 a întrebat:

Ce telefon ati cumpara pana in 1000ron?(dar sa aiba minim 1 gb ram, 1 gb procesorul, camera nu prea ma intereseaza de cat e si bineinteles sa fie sistemul de operare android).
Initial vroiam sa imi fac abonament la un telefon samsung galaxy s2 insa nu imi convine ca luna de luna sa dau 37euro(poate sa fie si la mana a doua, nu tin neaparat sa fiu unicul utilizator al telefonului x).

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde la ce-l folosesti.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vroiam sa iti recomand Galaxy 2 dar ala nu il gasesti la banii aia!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru megamind03):

Deci ca performante e cel mai tare...si androidu merge perfect pe el!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru megamind03):

laughingnu stiu cat tine ca nu am avut...dar are un prieten si l-am butonat!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru megamind03):

laughing...pai am mai butonat si un iphone4...dar samsungul e cu mult peste! parerea mea!big grin

| Kate99 a răspuns:

Incearca galaxy mini 2. E bun, si il gasesti la 500-600 lei.