| zjdhdhhd a întrebat:

Salut doresc să-mi cumpăr un telefon care este şi destul de scump cam 2000 de lei!
Iniţial vreau să-l cumpăr de pe telefonultau.eu la preţul de 1799 lei
Vreau sa îmi spuneţi dacă este sau nu serios acest magazin online telefonultau.eu!
Smartphone-ul care doresc să-l achiziţionez se numeşte;
NOKIA LUMIA 1520 Blackbox!

1 răspuns:
| Apollllo a răspuns:

Chiar daca parintii tai au o groaza de bani, este o prostie sa dai o suma atat de mare pe un telefon.Gandeste-te logic cate lucruri poti sa faci cu banii aia... Daca esti atat de pasionat de gadgeturi poti sa-ti cumperi un telefon bunicel pana in 1000 lei si iti mai raman bani si pentru o tableta sau o camera foto/video... Gandeste logic prietene cand salariu mediu in Romania arata cum arata ar fi o prostie sa arunci o geanta de bani pe un telefon de care ai sa te plictisesti repede asta daca nu-l scapi de vreo doua ori pe jos inainte. Pace.