| net21321 a întrebat:

Salut, doresc sa stiu cum este internetul de la upc in comparatie cu cel de la rds? ce plus/minusuri are.

1 răspuns:
| BMWPower a răspuns:

Eu am rds si e foarte bun. Iti recomand si tie. La canale ca sa se vada bine am fibra optica si se vede lacrima Rds e mult mai bun decat upc din punct de vedere al internetului dar si al televiziunii pentru ca are digi sport 1, 2, 3 pe care se transmit meciurile din liga 1. Upc nu are nimic in plus + net foarte prost.