| DedSecGabbriel a întrebat:

Este posibil sa rulez sistemul de operare de pe Huawei P9 Lite 2017 pe 64bits? Daca da, cum?

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Cum adica sa rulezi sistemul de operare de pe Huawei P9 Lite pe 64biti?! big grinDDD Eu cred ca nici tu nu sti ce vrei happy Sistemul de operare de pe orice telefon (in afara de iPhone) este Android care nu exista pe 64 sau c32 de biti ca pe Windows xD
Dar ca idee Huawei P9 Lite 2017 ruleaza Custom ROM-ul EMUI bazat pe Android 7.1