| CuTup3u a întrebat:

Eu platesc pe luna ca sa imi reincarc cartela de cosmote 30 lei, si as vrea sa imi fac un abonament in jur de 30-40lei in care sa primesc un telefon frumos la pret redus, nu gasesc pe nici un site sa imi imi aleg un abonament si sa vad telefoanele la ce preturi sunt. daca ma puteti ajuta as ramane dator.

Multumesc!

1 răspuns:
| Roxin a răspuns:

Ai multiple variante. Dupa cum stim,sunt mai multi operatori de telefonie mobila. Din intamplare, lucrez pentru unul din ei(nu dau nume)
Site-urile sunt construite pentru fiecare operator, mai putin pentru unul, incat sa te ghideze pas cu pas in activarea unui abonament si comanda de device. Iti recomand sa urmaresti atent pasii de pe site si cu siguranta vei reusi. Daca nu, astept un mesaj privat si te ajut eu happy Zi faina!