| Dumitrache_Laurentiu_1988 a întrebat:

Salut fiul meu si-a facut mai multe conturi pe Youtube si a postat mai multe videoclipuri si vrem sa le stergem dar nu mai stim parolele sau adresele de meil

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Rugati cunoscutii sa dea report acelor videoclipuri in mod repetat pana vor fi sterse de Google.
Atunci cand creezi un cont google, de obicei se cere un email de recovery. Nici acela nu il stiti?

| Legion7X a răspuns:

Nu aveți cum să le ștergeți, dacă băiatul nota parolele pe un carnețel de dinainte era perfect în caz de anumite răzgândiri.
Eu unul așa fac dacă am 3 sau 4 conturi sau chiar mai multe mail, Facebook, Youtube am un carnețel și le notez.
Este cea mai bună securitate a parolelor cu durată până la pensie. happy

| Victoria18 a răspuns:

Pai nu mai ai cum sa le stergi, daca nici email-ul nu-l stii. Degeaba vor primi report acele videoclipuri. Daca sunt in regula, adica nu au niciun caracter vulgar, irelevant, obscen, etc. Youtube nu le sterge!

| Aslam a răspuns:

De ce vrei stergi conturile fiului tau? Oricum, asta nu-i important. Daca nu mai stii adresa de g-mail n-ai ce sa faci.

| FlowInCuvinte a răspuns:

Daca stii numele lor, le cauti pe Youtube si dai report. Va trebui sa-ti confirmi identitatea. Youtube-ul raspunde la astfel de reporturi in 2-3 saptamani.