| Cristian_Flavius_2000 a întrebat:

Folosesc un Samsung galaxy grand prime,si de cand m-am uitat la un film,telefonul meu se deschide foarte greu,adica ca sa-l deschid trebuie sa apas de mai multe ori pe butonul home sau butonul on/off. La inceput am crezut ca este un virus, dar am instalat cateva dintre anti-virusurile cele mai bune si ele nu mi-au detectat niciun virus. Din ce cauza se deschide asa greu? Prin ce anti-virus imi pot proteja browser-ul?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In caz ca nu ti-a spus nimeni sa nu te uiti la filme pe telefon, iti spun eu acum, pentru ca ti-a folosit toata banda de date pe care o aveai pe plan, cum nu mai ai banda, acum totul merge foarte incet. Daca esti pe contract, s-ar putea ca parintii tai sa fi fost deja informati ca s-a terminat data, si ca trebuie sa plateasca suplimentar ca sa ti se dea mai multa pana luna urmatoare.
Pe telefon este bine sa nu vizionezi filme, chiar si cele de pe youtube consuma mult internet si risti sa ramai fara telefon, sau sa le vina vreo factura astronomica parintilor tai!

| Cristian_Flavius_2000 explică:

Nu este prima data cand ma uit la un film pe net sau pe youtube si nu am platit in plus la agentia de telefonie sau de interne, dar pe mine ma intereseaza de ce se deschide greu telefonul.