| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salut fratilor! Am de gand in urmatoarele zile sa-mi iau un telefon de pana in 1300 de lei.Am gasit 2 si nu stiu ce sa aleg.Un Lg optimus 4x HD si un Sony Xperia SP.La memorie,procesor,camera secundara si pret e mai bun Lg-ul, dar la internet Sony-ul are 4g si e mult mai rapid (Lg are 21 mbps download si Sony are pana in 100). Mentionez ca iau telefonul pentru net(nu pentru facebook sau yahoo ci pentru harti mai mult)si de aceea am nevoie de viteza mare ca sa mearga repede,dar il iau si pentru jocuri precum GTA,NFS, temple run etc si am nevoie de procesor bun.Deci ce credeti?

4 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Eu as alege Lg optimus 4x HD deoarece oricum hartile si GPS de pe telefoanele android sunt praf si consuma muuuulta baterie! straight face

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Eu zic sa iti iei Samsung. LGurile sunt foarte firave si au multe erori de soft, iar la Sony Ericsson eu am avut Xperia X8 si mergea foarte greu, iar bateria ma tinea maxim o zi.

Răspuns utilizator avertizat
| Xtasy_Marshal_1992 a răspuns:

Toate jocurile care le-ai mentionat mai sus nu-ti cer mai mult decat are specificatiile Sony xperia SP si LG-urile se "busesc" usor, vorbesc din proprie experienta!