| wizopo2 a întrebat:

Viteza de download de 2.95 Mbps este buna?

10 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Este o viteza buna.

| Smile94 a răspuns:

E mica, o sa downloadezi cu maxim, 1 mb, acum depinde ce nevoi ai

| laurentiu80 a răspuns (pentru Smile94):

1 mb? viteza se imparte la 8..deci viteza de download va fi undeva la 370 de kilo. Deci pentru navigat pe net este perfecta, dar la descarcat daca iei un joc de 8 gb ii va trebui cateva ore bune 7-8

| Smile94 a răspuns (pentru laurentiu80):

Am spus maxim, am viteza asemanatoare si am avut zile in care am descarcat si cu 1, acum depinde

| tteo92 a răspuns:

Salut!
In comparatie cu cei care au viteza de cativa kbp pe secunda, da e buna.

Răspuns utilizator avertizat
| kErTiLLo a răspuns:

Eu la internet am 10 Mbps, dar depinde si de calculator... 2, 95 este buna cat de cat.

| aleks7up a răspuns:

Nu e mare jmecherie....cam slab.

| myyhay1 a răspuns:

Cat dde cat buna