| flavynho90 a întrebat:

Fratilor cum instalez si eu flash lite pe un Sony Ericcson Satio? cand dau sa'l instalez spune ca : "componenta este incorporata" sad! Fara el nu'mi merge nici youtube, nici facebook, nimic! va rog mult ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......uite.shtml

reinstaleaza-ti softul cu softul de la Sony

sau fa-ti o resetare generala (salveaza-ti tot inainte de a face asta)

| flavynho90 explică (pentru soul2soull):

Cum imi reinstalez softu'?

| soul2soull a răspuns (pentru flavynho90):

Cu softul de la Sony linkul de mai sus si cablu de date iti spune tot urmareste instructiunile

| flavynho90 explică (pentru soul2soull):

Ajung pana in puctu cand trebuie' sa apas butonu' "C". care e butonu c la satio? ca nu'mi pornestee, ramane asaa...

| soul2soull a răspuns (pentru flavynho90):

Http://www.hard-reset.com/sony-ericsson-satio-idou-symbian-hard-reset.html

ai mai multe variante reset si repairul folosind pc companion-ul cu poze cred ca te descurci asa