| UnuCuSapca a întrebat:

Salut, Huawei mate 10 lite este 1000 lei pe eMAG. Este bun in price range-ul asta? Am auzit ca camera este oribila

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Ca camera" este o cacofonie. Asta ar trebui sa te ingrijoreze nu camera!

| UnuCuSapca explică (pentru Salontanul):

Stii ceva... Nu o sa ma pun sa caut o scuza. Ai dreptate tongue

| Frank51 a răspuns:

Are un prieten acest telefon, el l-a luat cu 1350 acum vreo 2 luni.

Avand in vedere ca e doar 1000 lei, si ca are specificatii decente, eu zic ca este chiar ok.