| Adrian_Andrei_1992_42TI a întrebat:

Salut,
Ii caut un telefon tatalui meu si as dori sa va intreb ce telefoane ar fi pentru urmatoarele conditii :
- rezistent la cazaturi ( si la apa da nu obligatoriu )
- sa aibe neaparat AFISAJ mare, si cand zic afisaj nu ma refer la display-ul lui ci prin telefon marimea pictogramelor si fontului.
- cu butoane ( fara touch )
- si acuma pe cat posibil sa tina bateria de dimineata pana seara la vorbit cam intens...
El momentan are un 6303 da e cam praf dupa aproximativ 3 ani in care s-a imprietenit cu asfaltu de multe ori.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,orice tip de Nokia.Sunt niste telefoane cu renume.

| Danieladana964 a răspuns:

Incearca Nokia X3 (mie mi-a rezistat eroic) X5 la fel...