| George20123 a întrebat:

Salut, imi puteti spune de unde pot lua o folie de sticla foarte rezistenta si protectiva pentru Huawei p9 lite 2017? Tin sa precizez ca vreau sa fie cat mai transparemta, sa nu fie foarte vizibila, cu bule de aer pe margini.

3 răspunsuri:
| CosCosminCosminStefan a răspuns:

Cauta pe eMag, cea mai buna este folia de la Alien

| Ggtx_Robert_2001 a răspuns:

Incearca la cel mai apropiat GSM din zona ta eu personal le recomand pe cele din Auchan Vitan si Kaufland Mihai Bravu acolo la GSM au cele mai bune folii de sticla eu am Huawei P10 Lite si am o fokie foarte rezistenta si nevizibila 90%

| MRBratu a răspuns (pentru Ggtx_Robert_2001):

Salut,am și eu un p10 lite... Oare se găsește și online tipul tău de folie de sticla? (lasă-mi un link dacă știi)