| AA463 a întrebat:

Am un telefon Huawei P9 lite 2017 cu sticlă 2, 5 D pe față. Mi-am pus o folie de sticlă pentru același model, dar problema este că nu se lipește pe margini și arată destul de nașpa. Ce aș putea face să o lipesc?

Răspuns Câştigător
| iwefgOficiall a răspuns:

Folosesc si eu acest telefon si vreau sa spun ca nici o folie de la parteneri nostri nu se va lipi pe tot ecranul o alta optiune ar fi aceasta folie care acopera tot ecranul dar se lipeste doar pe margini.
Se poate comanda de pe aliexpres ai linkul aici: https://www.aliexpress.com/......26300.html

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nimic. O dai jos, cureți perfect ecranul și aplici alta cu maaaaaare grijă

| AA463 explică (pentru sierra1):

Dacă pun alta nu mi se poate întâmpla același lucru?
Unde pot găsi o folie pentru ecran 2, 5 D?

| sierra1 a răspuns (pentru AA463):

Aplici alta cu maaaaaare grijă

| AA463 explică (pentru sierra1):

Dacă îmi cumpăr alta nu pot păți același lucru? Unde pot găsi o folie de sticlă pentru ecran 2.5 D?