| LiviuVladut a întrebat:

isi merita Allview x1 soul pretul de 1150? si m-ar interesa parerea celor care detin acest telefon despre cum merge...nu ma inreteseaza cum se descurca in jocuri...ma intereseaza cum se aude, cum sunt pozele, cum se vad filmele, etc. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Skovgsravn a răspuns:

De obicei telefoanele/tabletele Allview sunt cam "varza". Am avut si eu o un telefon de la Allview pe nume V1 Viper S (1259 ron). Mi s-a stricat in 4 luni (avand in vedere ca am downloadat doar 2 jocuri pe el si 3 aplicatii). Si iti spun ca nu sunt prea bune pentru ca piesele de la Allview sunt trimise din China si asamblate in Romania. Deci mai bine ai incerca Samsung, Htc sau Nokia.

| RaduIulian88 a răspuns:

Da isi merita fiecare banut este un telefon bun http://bit.ly/1l6yVI1