| alyx a întrebat:

Sa-mi iau Allview X1 Soul da sau nu, vreau niste pareri de la cei care detin astfel de telefon?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| NimeniSiAtat a răspuns:

Da, este un telefon foarte bun si are specificatii faine, se aude bine la apel si e geniala treaba cu schimbatul imaginii, apropiind mana de ecran.

| SilvianG a răspuns:

Eu ți-aș recomanda să-l cumperi dacă îți permiți este un super telefon. Să o luăm așa pe scurt. :

1.Cameră de 13 MP.
2.Memorie internă 32GB
3. Dispozitiv video ( dacă miști capul din fața lui filmulețul se oprește singur )
4.Este un telefon destul de mare atât în lungime cât și în lățime.
5.Sistem Audio care poate fi configurat fără descărcarea anumitor programe.
6. 2Gb RAm.
7. Display 1920x1080 pe diagonală
8.Procesor 2GHZ, quad core.
9.Bateria ține foarte mult, are o mini rezervă în caz că rămâi fără iar in timp ce tu nu folosești telefonul sunt închise toate aplicațiile.
10.Android 4.2.2 cu auto-update software.