| xLove a întrebat:

happy
Detin un Samsung Galaxy SII, dar, mi-as dori sa-l schimb. Il am de cevaa timp, si sincer, m-am cam plictisit de el. Am,, studiat" putin, si am ajuns la concluzia sa-mi schimb telefonul cu un Allview X1 Soul. Am vazut atat pareri pro cat si contra despre telefon. Are specificatii chiar foarte bune, arata bine, si pretul, zic eu, e mai mult decat acceptabil. Nu prea ma intereseaza ca nu e de la Samsung, sau de la Apple.
Detineti un Allview X1 Soul? Merita sa schimb SII cu acest telefon?

p.s: Scuzati categoria, dar, chiar mi-ar face placere sa mi se raspunda la intrebare.hee hee

1 răspuns:
| Husicel a răspuns:

Http://www.emag.ro/compare/93
poate te ajută un pic asta, dar poți fi sigur că x1 soul e mult mai bun decât S2, dar eu îți recomand Huawei ascend P6