| IulianRomica a întrebat:

La majoritatea utilizatorilor aplicatiei de facebook le-a fost introdus optiunea de LIVE,iar la mine nu. Din ce cauza? Am facut si update la aplicatie si degeaba. Tel :Samsung galaxy core prime, android 5.1.1. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Pai nu trebuie sa ai un buton separat pentru LIVE. Eu am tableta cu Android 4.4.2 si merge live-ul,
te duci la pacina principala.acolo unde scrie *la ce te gandesti* dai click pe stare si acolo apare fotografii, intra in direct, vizita etc.
APESI inta in direct si ala este LIVE-UL.
DA la unele telefoane apare acel LIVE separat. dar tot aia este.

1 răspuns:
| IulianRomica explică:

Nu-mi apare, nu stiu care-i cauza...