| Capitolina a întrebat:

Salut, locuiesc in Republica Moldova dar doresc sa fac studiile in Romania va trebui sa ma transfer din reteaua Orange Moldova in Orange Romania? Sau ma pot folosi de reteaua mea? O sa fac studiile la Iasi... Mersi anticipat **)) Funda...))

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca intentionezi sa stai o perioada mai lunga in tara, iti recomand activarea unui nou abonament, sau achizitionarea unei cartele Orange Romania.

O zi buna,
Orange Helper

1 răspuns:
| Mario1999 a răspuns:

Salut! Daca vii in Romania ar fi recomandat sa te transferi in Orange RO. Sunt doua tari distincte iar tarifele se platesc ca atare. Ai aici un articol care te va ajuta: http://sfm.md/......operatori/
Bafta!