| anonim_4396 a întrebat:

Luni sau marţi o să cumpăr un iPhone 5S Neverlocked negru la cutie cu toate accesoriile, eu fiind utilizator Android de 4 ani, vreau să ştiu ce trebuie să fac când cumpăr un iPhone? La ce să fiu atent? La ce să mă uit? Ce trebuie să fac după ce îl cumpăr? Vreau să ştiu toţi paşii care trebuiesc făcuţi la un iPhone 5S, cum trebuie să-l verific, etc.
Cel mai bun răspuns va primi fundă, mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Draguţica00Tania a răspuns:

.
In caz In ca e la mana a doua:
-Intra in meniu și cauta "copii de rezervă "(setarea o gasesti și la android)
În caz ca e nou:
-VerificĂ bateria, asigurate ca e în regula, în mod normal bateria trebuie sa fie la o temperatura mai rece.Asigurate ca nu e zgariata, tocita etc.
-Când il aprinzi lasa-l 10 minute in repauz, ca să iţi functioneze corect.LA PRIMA INCARCARE TREBUIE SA FIE ÎNCHIS ȘI LASAT PESTE 15 ORE LA ÎNCARCAT PENTRU SIGURANTA BATERII.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Preţul este 1400 RON.

| CostinCostin2016 a răspuns:

Cel mai complet ghid gasesti aici http://www.iphone365.ro/......un-iphone/