| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salut,m-am uitat recent pe un site italian de telefoane mobile:kingshopitalia.com.Acolo am vazut foarte multe telefoane cu pret bun(sub 200 euro). Nelamurirea mea e urmatoarea:erau multe telefoane care semanau cu Samsung galaxy s3, iphone5,Samsung galaxy s2 dar aveau caracteristici ceva mai slabe,(de exemplu cel care semana cu s3 avea o memorie interna de doar 4gb).Am vazut si review-ul aluia care semana cu s3.Pe spatele lui avea sigla android nu Samsung (scria android cu litere normale argintii)si se numea i9330 si mai avea si dual sim, iar cel care semana cu iphone 5 se numea h3000+ si avea android 4.0.4 in loc de iOS.amandoua costau undeva pe la 160-180 de euro.Ce fel de telefoane clonate sunt astea? macar sunt bune? ati mai auzit de aceste modele:i9330 sau h3000+? Dau funda daca ma descalciti din chestia asta!

1 răspuns:
| FUckusuia a răspuns:

Nu sunt bune de nimic, sunt chinezesti.
Mai bine ia un cell bun de la un magazin bun(daca esti in ita ((unieuro)), cu 200 euro gasesti ceva frumos www.unieuro.it