| tr3ig a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva? stiti cumva o aplicatie pentru iphone 4s care sa ma anunte atunci cand persoana careia ii trimit un sms l-a primit si la citit? va multumesc!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Anuntul iti poate da serverul sms, nici decum o aplicatie.

| danut a răspuns:

Telefonul in sine trebuie sa stie acest lucru, de exemplu Samsung S5 face asa ceva, ai optiunea de a te anunta cand respectivul a primit SMS-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| Christinne11 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva la cei de la Apple, treci pe Samsung, aia sigur au asa ceva!