| GeorgeOG19 a întrebat:

Ma tot suna un numar si nu stiu cum pot da de el.Inapoi nu raspunde. Exista vreo cale prin care pot afla locatia sau ceva? Multumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai suna, să nu pătesti ca altii.

| sierra1 a răspuns:

"Exista vreo cale prin care pot afla locatia" - vorbeste cu cei de la SRI/STS

| Wr3nch a răspuns:

Daca ai abonament nu suna inapoi sau nu raspunde daca nu e de Romania. Poate fi cu suprataxa.

| Andreeush a răspuns:

Dacă e un număr din străinătate nu răspunde.
Dacă e un număr normal de Orange sau Vodafone sau altă rețea din România ai putea suna înapoi cu număr privat.

| Demidol a răspuns:

Prefixul e de Romania?
Si pe mine ma suna de la diferite firme (gaz, electrica, etc) sa-mi ofere contracte sau produse. De la Banci sa-mi ofere credite. Astia nu raspund daca ii suni inapoi.
Insa daca e numar din afara, nu-ti recomand sa-i suni. E numar cu suprataxa.

| DeeaCarmen a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. Uneori chiar ii raspundeam si nu zicea nimic, chiar daca lasam telefonul pe birou 10 minute.
Am fost la Vodafone si am intrebat daca pot afla si a zis doar cu mandat de la politie.
Mai sunt unele aplicatii, dar nu sunt 100% eficiente.

| SucDăMere a răspuns:

Pai, depinde!
Poți sa copiezi numărul, îl bagi pe messenger la search și vezi dacă îl are cineva, dacă nu, pe google îl lipești la search și vezi ce rezultate îți da