| KingMidas a întrebat:

Salut,
Merge pe Samsung Galaxy Mini 2 S6500 Temple Run2?

Spuneti-mi un telefon ieftin pe care ruleaza TempleRun2

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Da, merge! Iti spun clar, merge.
Nu merge chiar atat de bine pe detalii mari, o sa trebuiasca sa intrii in setarile jocului si sa i le sai la minim - o sa ti se miste bine, si pentru un telefon cu Adreno200, asta este o realizare!

| 000MadMAX000 a răspuns:

Adica tu vrei sa iti iei un telefon, doar pentru temple run2?

| Alexandra_5479 a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Vrea să își ia un telefon care să și aibă Temple Run2.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Nu, NU vrea. Vrea doar sa stie daca acel telefon poate rula acest joc. Daca stie, poate isi da seama ca poate rula si alte jocuri cu o grafica asemanatoare. Poate ca el doreste sa isi ia un telefon, doar pentru jocuri. Poate ca daca nu ii merge TempleRun2, nu o sa ii mearga si alte jocuri favorite, ceea ce ii va face relatia cu acest telefon foarte severa (adica o sa il arunce pe geam)winking

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Galaxy mini 2 nu e cine stie ce smartphone, pentru jocuri nu e suficient de bun, eu am un galaxy s si pe el merg si temple run si multe alte jocuri, are nevoie de cel putin 1ghz procesor ca sa se joace mai multe jocuri

| KingMidas explică:

Bine dar are android 2.3