| George12356456 a întrebat:

Merita cumpărat Huawei p30 în 2020?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai banii, îți place, il iei!

In 2020 zici? iți pare prea vechi sau il iei prea devreme?

| cristi202 a răspuns:

Am avut P20 Lite. Si cred ca e mai slab decat P30.
Exceptional. Prima chinezarie buna. A functionat si 14 ore pe zi, cu muzica, apeluri, aplicatii diverse, plus cea de la Uber, care consuma mult din baterie. O zi intreaga rezista cu bateria full dimineata si 5000 mAh din acumulator extern. Bateria dupa un an era la fel ca la inceput
Lucrind cu UberEats, trebuia sa ma misc rapid in trafic, si el la fel, nu zic ca nu a facut unele figuri, uneori a trebuit sa mai stau dupa el, dar nu mai mult de 2-3 secunde, nu imi convenea fiind grabit, dar eu zic ca a fost bine.
La capitolul rezistenta, cazut de doua ori, doar sticla sparta. A murit frumos, intr -un accident de bicicleta, am cazut serios cu ea, ghidonul mi-a venit in picior in dreptul lui, si l-a indoit de la jumatate 30 de grade. Displayul spart inca era luminat, dar ce e mai interesant e ca muzica inca mergea, s-a oprit abia cand am scos telefonul din buzunar. Si am putut salva parte din ce am avut in memorie doar conectindu-l la laptop, asa deteriorat cum era.
Merita sa iei P30? Eu zic ca merita. Poti sa faci treaba cu el la nivel profesional. Eu zic ca Huawei sunt telefoane bune.

| danbnz a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat