| Valy_Alex_1997 a întrebat:

Salut,mi-a cazut telefonul pe jos, am un Samsung galaxy s2, si acum cand il pornesc pe ecran imi apar dungi negre,si pe fundal e alb,dar cand apas pe el,se aude cum acceseaza meniu si altele, sau cum formez numere, vroe idee ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.N-ai ce sa ii faci s-a stricat display-ul.Du-l la un service.Pe un prieten la costat 140 de lei ecranul.Bafta

| Valy_Alex_1997 explică (pentru Pufoshenia):

140 DE LEI, E SUMA EXCELENTA, la mine in Craiova costa 7 milioane display-uhappy

| Valy_Alex_1997 explică (pentru Pufoshenia):

Auzi daca poti sa-mi zici din ce oras esti, si la ce magazin a reparat ecranu.

| Pufoshenia a răspuns (pentru Valy_Alex_1997):

Sunt din baia mare.Nu e telefonul meu e al unui prieten si mi-a zis ca la costat reparatia 140 de lei.