| costel3 a întrebat:

Am o problema cu telefonul Samsung galaxy s2, imi apar dungi negre pe ecran, ce sa fac poate ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Basoc_Mihai_1978 a răspuns:

Singurul sfat pe care ti-l pot da este sa iti iei clean master sau CM back up si sa dai beck up la contacte, apeluri, mesaje sau sa dai la setarile telefonului si sa dai de acolo copie de rezerva a sistemului iar apoi dai resetare la telefon. Apoi dai tot acolo la setari si copie de rezerva a sistemului si o sa iti gasesti toate contactele... ect. Din pacate nu se poate face nimic pentru jocuri decat atunci cand intri prima data in ele sa te conectezi cu google+ si cand o sa instalezi din nou jocul o sa iti dea de unde ai ramas.

1 răspuns: