| Mariangrigore22 a întrebat:

Salut, mi-a luat o telefonul razna, se da sunetul la maxim fara sa ii fac nimic, pana acum 3 zile se dadea doar daca tineam degetul pe buton dar fara sa apas pe el, dar acum e mult mai rau. Am mers de cateva ori cu el prin ploi usoare dar nu cred ca e de la asta. Nu gasesc nimic prin setari despre chestia asta si cand incerc sa dau mai incet imi spune ceva despre jurnale software si politica de comfidentialitate. Îi mai pot face ceva sau e bun de aruncat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai o repornire telefon la setarile din fabrica
Undeva la Setari
Dar salveaza-ti pozele pe ceva
Ca se va sterge tot.
Eu am patit

| Razzvan5444006644 a răspuns:

Dai un restart, tine apsasat pe butonul cu care pornesti telefonul cateva secunde.
Daca nu merge inseamna ca nu este un bug si trebuie dus la servis