| AlexTrUK a întrebat:

Mi.am comandat un Samsung galaxy s3 de pe tocmai.ro (cu garantie de livrare). Problema este ca imi este frica sa nu fie o replica. Ce trebuie sa fac si unde trebuie sa ma uit ca sa-mi dau seama ca telefonul este original? DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Te uiti pe baterie sa nu scrie Sunsang pe ea, logo-ul Samsung de pe fata sa nu fie un abtibild, tii telefonul in mana si il inclini putin cu ecranul stins la soare si te uiti pe display...ar trebui sa se vada albastru.