| Cristianauto a întrebat:

Salut,mi-am cumparat o batetie myria de 14400 de mAh si nu stiu cum sa o folosesc.
http://altex.ro/acumulator-extern-universal-myria-kl-180 pwbk-14400mah-black

Am pus o l a incarcat si au aparut beculetele albastre ca se incarca dupa am bagat cablu din ea in telefon si nu se incarca, am apasat pe butonul turn on, si au palpait becurile albastre si tot nimic, mentionez ca bateria a fost incarcata cu un incarcator de telefon

2 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Nu a venit si cu manual de utilizare?
Tine apasat pe buton si o sa porneasca.