| stefanutzstefan a întrebat:

Am un incarcator universal cum pun bateria in el cand pun mi se aprinde 2 beculete verzi cum pun bateria daca mi se aprind beculetele verzi inseamna ca se incarca?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TDman a răspuns:

Pai... nu scrie pe cutie? Sau l-ai furat de undeva laughing)

In fine, da, inseamna ca bateria se incarca, in sloturile aferente beculetelor

| CHAOSGamingsiDesign123 a răspuns:

Trebuie sa + in fata si - in spate si chiar ca cand ti-se aprind beculete inseamna ca se incarca

| stefanutzstefan explică (pentru CHAOSGamingsiDesign123):

Adica in jos unde sunt beculetele?

| CHAOSGamingsiDesign123 a răspuns (pentru stefanutzstefan):

Beculete sunt sus!

| Monstercat a răspuns:

Dacă beculețele sunt aprinse, sigur se încarcă.