| 12437809 a întrebat:

Salut mi-am cumparat un Nokia n8 (replica cu un singur sim)cum activez wifi sau daca are wifi?

3 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Replica? presupun ca ai dat vreo 250 lei pe el, mai bine te duceai la un amanet si de 250 lei iti luai un tel original

Răspuns utilizator avertizat
| gegeoani1 a răspuns:

Nu poti intra in nici o retea wifi cu o replica (reproducere) a unui telefon deoarece necesita cipurile originale puse de fabrican iar in cazul tau probabil sunt chineji sau turci iar ei nu au tehnologia necesara pe care o are producatoru big grin vreau funda