| PaulLika a întrebat:

Mi am cumparat un Vodafone smart 2 si mi am instalat cateva jocuri pe el undele imi merg perfect dar cele care imi plac cel mai mult imi merg cu lag ( TEMPLE RUN, AGENT dus ). Aveti si voi aceeasi problema? Cum as putea sa o rezolv?

2 răspunsuri:
| Sмιle a răspuns:

Buna! Nu la toate telefoanele merg jocurile gen " Temple Run, Amazing Alex etc. " Nici mie nu imi merge aceste 2 jocuri de ex, la telefonul meu, cand sa le descarc imi spune " Dispozitivul dvs. nu e combatibil cu aceasta versiune " Aceste jocuri merg doar la telefoane gen, Samsung SII, SIII, HTC-uri, Iphone.Deci trebuie sa jucam ce ne permite telefonul, Bye! :*

| Pandelica_Sebastian_1998 a răspuns:

Ideea e cum ai instalat tu Temple run pe Vodafone Smart 2!? Ca mie nu mi-l primestestraight face