| BogatasuDeKat a întrebat:

Am un telefon slab pe nume Vodafone smart 858(Huawei)si aproape nici un joc nu-mi merge pe el, imi merg numai panarame.A-s vrea si eu niste jocuri mai smechere macar sa nu mearga cu lagg.Am cautat pe android market(magazin play)si mi-am downloadat aplicatii combatibile cu telefonul meu si cand le-am instalat mergea cu lag.Un baiat de la scoala are Samsung galaxy y si ii merge perfect orice joc chiar si temple run si subway surfers.Va rog ziceti-mi si mie macar niste jocuri combatibile cu telefonul meu si fara lag sau sa-mi ziceti cum sa maresc procesoru, risc pentru telefonul asta de 2 bani.

1 răspuns:
| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Intra pe www.mobile9.com si selectezi acolo ce telefon ai si cauti ce vrei tu, cel mai bun site pentru asa ceva. :)