| Alexuțu_Alex_1997 a întrebat:

Salut,mi-am facut neverlooked la iphone 4 si update..acum am i.o.s 7.0.4.dar problema e ca nu imi citeste cartela si nici macar nu pot sa mi-l configurez din cauza asta....mai e vreun pas de facut pentru semnal sau ceva?

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Probabil trebuie reinstalat "neverlooked"-ul, care sa fie compatibil cu versiunea asta!

| Alexuțu_Alex_1997 explică (pentru LTAA):

Da e posibil si asta...mersi de raspuns

| BSwwatch a răspuns (pentru LTAA):

Neverlooked oficial ESTE neverlooked, nu are treaba cu iOS-ul

| Alexuțu_Alex_1997 explică (pentru BSwwatch):

Da dar dupa neverlooked a trebuit sa i fac upgrade la ios...